Facebook NNM Facebook NNM CZ DE EN

na úvod  /  

Navigace na stránce

Aktuality - detail

Čtěte: 9 důvodů, proč využívat nemocniční lékárnu

27. 11. 2013

1. Máme nízké doplatky
Pravidelně provádíme důkladnou cenovou kontrolu a nastavujeme pro Vás nejnižší možné doplatky.
2. Nabízíme klientské bonusy
S naší klientskou kartou, která je pro Vás kdykoliv bezplatně dostupná získáte finanční výhody.
3. Jsme po ruce
Pro Váš komfort jsme v nemocničním areálu vybudovali "síť lékáren". Své léky si můžete vyzvednout na dvou místech, která jsme zvolili tak, abychom Vám byli po ruce.
4. Z ambulance rovnou k nám
Naši otevírací dobu jsme sladili s provozem ambulancí nemocnice. Léky si u nás můžete vyzvednout běžně každý všední den od 7.00 do 16.00 hodin a jsme tu pro Vás i v sobotu od 7.00 do 12.00 hodin.
5. Léky připravujeme na počkání
Naše laboratoře pro Vás připraví široké spektrum mastí, kapek, sirupů, mazání, čípků a tobolek bez jakéhokoliv omezení, zpravidla během několika desítek minut. Nejčastěji předepisovaná připravovaná léčiva jsou dostupná ihned.
6. Zajistíme speciální léčiva
Jako specializované pracoviště dokážeme kromě běžně dostupných léčiv zajistit také méně obvyklá léčiva nebo léky individuálně dovážené ze zahraničí. Sami připravujeme i léky technologicky náročné, léky atypické nebo léky dnes již vzácné, které nejsou v běžných lékárnách dostupné.
7. Vydáváme lékařem ověřená léčiva
Vzájemnou komunikací s lékaři jsme sladili náš sortiment léků tak, že souhlasí s těmi, které lékaři používají a v našich ambulancích předepisují. Svévolně nezaměňujeme!
8. Dodáme i zdravotnické potřeby
V rámci našich služeb si u nás můžete vybrat také ze široké nabídky zdravotnických prostředků, jako jsou hole, berle, ortézy, tejpovací pásky a další pomůcky. Výdejna zdravotnických potřeb je Vám k dispozici každý všední den od 6.00 do 15.30 hodin.
9. Nabízíme poradenství
Našim zákazníkům poskytujeme informační a poradenský servis v oblasti nežádoucích účinků a rizik spojených s užíváním nebo aplikací léčiv, sledujeme pro Vás také veškeré farmaceutické novinky. Kdykoliv Vám poskytneme konzultaci diskrétně v zázemí lékárny včetně možnosti odborného měření tlaku a jiných služeb.